GRY 777

JACKPOT

Jeśli chcesz wygrać duże pieniądze nie musisz szukać dalej! Jackpot 6000 to idealna gra dla ludzi lubiących ryzyko, ale jednocześnie stroniących od rywalizacji z innymi ludźmi. Jackpot to trzybębnowa, pięcioliniowa maszyna wrzutowa. Możesz grać za drobne pieniądze jak i większe stawki - w zależności od postawionych pieniędzy liczone są następnie wygrane. W grze jackpot 6000 można wygrać nawet 6000 żetonów w jednej rundzie. Gdy najniższa stawka w danym automacie wynosi 1 euro łatwo policzyć, że wygrana kwota sięgnie 6 tysięcy euro!

Maksymalnie można postawić zakład na pięć linii w każdej rundzie. Kwota minimalna jaką można postawić to wartość jednego żetonu. Zwykle jest to jeden euro, ale kasyna mogą mieć nieco zmodyfikowane stawki. Maksymalna stawka to dziesięć żetonów, czyli po dwa na każdą z pięciu linii. Pamiętaj aby skorzystać w tym momencie z opcji Max.

Obstawiając maksymalną ilość żetonów lepiej próbować wariantu gry Supermeter, wtedy uzyskujesz większe stawki i wygrane również wzrastają. Poza wszystkimi opcjami wypłat jakie masz dostępne w tabeli przy opcji supermeter masz możliwość wygranej gdyż Joker zastępuje dowolny element na linii. Wszystkie kombinacje, za które wypłacane są pieniądze dostępne są w lewym górnym rogu maszyny. Jeżeli postawisz tylko jedną monetę wygrane pokazane w tabeli należy podzielić przez dwa. Dokładnie zapoznaj się z tabelą i zorientuj się dla jakich stawek przedstawione są wyniki. Niejednokrotnie gracze czuli się oszukani, że za nie wygrali tyle za daną kombinację ile pokazuje tabela tymczasem tabele często pokazują wygrane dla nieco wyższych stawek.

Każdą swoją wygraną możesz odebrać lub dołożyć do kwoty, za którą grałeś i podnieść stawkę. Wybór zawsze należy do Ciebie. Inaczej do tego typu rozrywki podchodzą osoby grające zawodowo a inaczej ludzie pragnący się tylko rozerwać i zaszaleć. Zawsze gdy przystępujesz do gry na maszynach dobrze jest ją poobserwować. Zanim zaczniesz grać na maszynach dostępnych w kasynach możesz skorzystać z całej palety automatów dostępnych w kasynach on-line. Dają one możliwość przetestowania maszyn za darmo. Gdy czujesz, że możesz trochę pokusić los i chcesz zagrać za pieniądze również masz taką możliwość. Kasyna online niejednokrotnie dają większą szansę na zwycięstwo ponieważ właściciele lokalów czasem zbyt mocno podkręcają maszyny. Wtedy stopa zwrotów oddawanych przez automat jest znacznie mniejsza.


Gry 777

1xbet casino


Zobacz takze informacjie o innych grach hazardowych: 7777